اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است . " مقام معظم رهبری "

 

 
کل کاربران : 128964
کاربران امروز : 79
بازدید امروز : 80
کاربران دیروز : 26
بازدید دیروز : 26
کاربران آنلاین : 8

 

 

 


پنجشنبه
23 مرداد 1399
22. ذي‌الحجه 1441
2020 Aug 13

 

 

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
بازدید استاندار فارس از گنجینه اسناد سجلی مفاخرو شهدای استان فارس      

استاندار فارس گفت: وجود شخصیت های بزرگ مذهبی، علمی، هنری و شهدای والامقام، سرمایه غنی و عظیم فرهنگی استان فارس است که نقشی بی بدیل در انتقال فرهنگ ناب و اصیل اسلامی–ایرانی به نسل جدید دارد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، مهندس حسین صادق عابدین که در حاشیه بازدید از گنجینه اسناد هویتی مفاخر فرهنگی استان فارس در اداره ثبت احوال شهرستان شیراز سخن می گفت، افزود: هر برگ از اسناد هویتی مفاخر فرهنگی استان فارس، سندی گویا از اصالت و هویت والای مردم ایران است.

وی با تاکید بر اهمیت ثبت و نگهداری از آثار هویتی نخبگان و فرهیختگان جامعه، معرفی و شناساندن این مفاخر به نسل های جدید را از جمله مهمترین کارکردهای گنجینه اسناد سجلی شخصیت های برجسته استان فارس برشمرد.

نماینده عالی دولت در استان فارس همچنین با قدردانی از اقدام اداره کل ثبت احوال استان فارس در تاسیس تالار گنجینه اسناد سجلی مفاخر فرهنگی، علمی و هنری استان، دفتر یادمان این تالار را امضا کرد.

استاندار فارس در بازدید از بخش های مختلف اداره ثبت احوال شیراز با روند اجرای طرح آرشیو الکترونیک اسناد هویتی، صدور شناسنامه مکانیزه و بایگانی اسناد سجلی آشنا شد.

مدیرکل ثبت احوال استان فارس نیز در این بازدید گنجینه اسناد هویتی مفاخر فرهنگی، علمی و هنری و شهدای استان فارس را متشکل از 120 سند هویتی برشمرد.

محسن نعمتی همچنین از آرشیو الکترونیکی حدود دو میلیون برگ سند سجلی در استان فارس خبر داد


گروه خبری : اخبار و اطلاعیه ها
منبع : سایت اداره ثبت احوال استان فارس
آخرین ویرایش : 1390/11/15 -- 12:28:25
نویسنده : مدیر سایت
تعداد بازدید : 1815

 


 

گنجینه اسناد هویتی استان خراسان جنوبی


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS